Wakacje nad lokalnym morzem – sprawdź, z jakiego powodu warto tam jechać!

Product ID: 959 Kategoria:

Po ciężkim okresie nauki na jednym z najtrudniejszych kierunków studiów postanowiłam wyjechać w czasie wakacji na zasłużony wypoczynek. Pieniądze nie pozwoliły mi na wybór eskapady zagranicznej, poza tym zawsze wolałam naszą klarowną ładną Polskę. Skoro wakacje i lato zdecydowałam się na lokalne morze. Jedni uważają, że jest to miejsce już przereklamowane, lecz ja zawsze wracam tam z gigantycznym sentymentem.

Pojechałam tam razem ze swoim chłopakiem. Stale w czasie takich wyjazdów chcemy się czegokolwiek dowiedzieć oraz zaznajomić wiele interesujących miejsc. Mamy w sobie coś z antropologów widocznie. Kiedy nadszedł upragniony czerwiec nie zdołałam doczekać się urlopów. Na zakończenie roku szkolnego poszłam wraz z przyjaciółkami. Dostałyśmy świadectwa i dopiero wtenczas zrozumiałam, iż nadszedł ten upragniony czas. Rodzice, w ramach gratulacji za solidne oceny, postanowili zafundować mi tydzień nad polskim morzem.

Dla jednych Bałtyk jest przeceniony, jakkolwiek dla mnie zawsze będzie najlepszym miejscem na wakacje – sprawdź propozycje na https://www.wakacjezdzieckiem.pl/wakacje-nad-morzem. Wspólnie z kumpelami pojechałyśmy do miejscowości, która na zawsze zapadnie w mojej pamięci. Międzyzdroje przywitało nas ładną pogodą. Wytęsknione widoku morza i szumu fal pobiegłyśmy, co tchu w płucach na plażę. Ach ile było zadowolenia oraz chlapania. Po wypoczynku na plaży ruszyłyśmy w teren. W pierwszej kolejności zwiedziłyśmy Muzeum Figur Woskowych, gdzie zrobiłyśmy masę ciekawych i śmiesznych fotografii. Te postaci tam stojące w samej rzeczy wyglądają jak żywe!

Naturalnie stamtąd poszłyśmy szybko na urocze stragany, gdzie kupiłyśmy sporo pamiątek dla całej rodziny. Poza tym po drodze nie mogłyśmy się zdecydować co zjeść, bowiem wielość restauracji i pubów nas oszołomiła. Zdecydowałyśmy się na jedzenie w przedsionkach mola, a następnie poszłyśmy na spacer do końca mola.

Wieczorem na plaży rozbrzmiewała muzyka, wobec tego stwierdziłyśmy, iż może to jakaś interesująca impreza. Okazało się, iż takowe odbywają się co wieczór, przez co poznałyśmy w ciągu tygodnia masę oryginalnych ludzi, z którymi utrzymujemy kontakt po dziś dzień. W Międzyzdrojach zawsze oczekują nas idealne atrakcje, właśnie dlatego od tego czasu powracam tam co roku.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wakacje nad lokalnym morzem – sprawdź, z jakiego powodu warto tam jechać!”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *