Regały magazynowe wykonane przez przedsiębiorstwo MAG – COMPLEX

Product ID: 1501 Kategoria:

Półki magazynowe wykonane przez zakład MAG – COMPLEX to produkty praktyczne, bezpieczne i dobrze prezentujące się. W związku z tym, wypełniają wszystkie wymagania, kiedy chodzi o wykorzystanie w magazynie. Konsumenci mogą poza nimi zaopatrzyć się także w pozostałe produkty, a więc mogą zagospodarować całą przestrzeń w magazynie. Są to produkty w kategoriach do jakich wliczają się: antresole magazynowe, stoły, szafy, drabiny, wózki podnośnikowe, wanny wychwytowe, pojemniki, wagi oraz krzesła.

Kiedy chodzi o regały, to konsumenci mają do wyboru: regały paletowe, regały półkowe i regały wspornikowe. Półki paletowe to jedne z najchętniej wybieranych produktów, z uwagi na ich wielowymiarowe zastosowanie. Transport towaru na paletach stanowi podstawę w wielu branżach, dlatego magazyny powinny zostać do tego dostosowane. Regały paletowe są przetestowanym rozwiązaniem, gwarantującym szybki rozładunek. Są one wykonane w taki sposób, że posiadają wytrzymałość na uderzenia wózków widłowych w ruchliwych przestrzeniach magazynu.

Zapewniają one także nośność dla większych obciążeń. Składowa konstrukcja tego typu półek sprawia, iż można je sprawnie naprawić, gdy na przykład uderzy o nie wózek widłowy. Kolejną propozycją w ofercie są regały półkowe, a więc główny typ regału, przeznaczony do obsługi ręcznej. Regały półkowe sprawdzają się nie tylko w magazynach, ale także w sklepach i w biurach. Półki na jakich może pomieścić się asortyment do 700 kg są łatwo dostępne, czyli sprawniej wykonana jest praca w konkretnym obiekcie, w jakim tego typu regał się będzie znajdować.

W wypadku regałów półkowych producent także zatroszczył się o mającą modułowy charakter konstrukcję, czyli dostosowanie regałów do prywatnych wymagań nie będzie skomplikowane, na podobnej zasadzie jak i jego przyszłościowa rozbudowa. Poza wyrobami takimi jak stoły warsztatowe udostępnione są także regały wspornikowe, pozwalające na optymalne użytkowanie powierzchni magazynowej w wypadku składowania w jej obrębie przedmiotów mających niestandardowe rozmiary i kształty. Każdy tego typu regał jest wytrzymały.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Regały magazynowe wykonane przez przedsiębiorstwo MAG – COMPLEX”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.