Folia antykorozyjna wytwarzana przez firmę Excor

Product ID: 1137 Kategoria:

Folia antykorozyjna wyprodukowana przez zakład Excor to produkt sprawdzający się w licznych zakładach pracy, niedopuszczający do pojawienia się rdzy na wybranych wyrobach. Można ją zamówić pod postacią arkusza lub w rolkach, zależnie od potrzeb. Przedsiębiorcy mogą wybierać wśród tego typu elementów jak: folia płaska VCI, folia kompostowalna Natur – VCI, folia termokurczliwa, folia antystatyczna VCI/ESD, rękawy z folii VCI z zakładkami lub bez, torebki płaskie VCI, worki VCI z zakładkami, kaptury z folii VCI, torebki strunowe VCI, umożliwiające wielorazowe otwieranie i zamykanie, folia bąbelkowa VCI, folia stretch VCI dedykowana do maszynowego oraz ręcznego zawijania palet oraz czepki z folii VCI z elastycznym zamknięciem.

Taka folia antykorozyjna idealnie sprawdzi się pod względem tego wykorzystania, jakie się dla niej będzie przewidywało. Do produkcji folii wykorzystywana jest technologia VCI. W zależności od rodzaju metalu i panujących warunków pogodowych warstwa POF może wykazać dowolną stabilność.

W wypadku jej uszkodzenia pojawia się korozja. Żeby temu zapobiec warto decydować się więc na zakup wyrobów z osłoną jakimi są folie antykorozyjne. To one będą powstrzymywały przepływ elektronów między anodą i katodą i utworzą hydrofobową warstwę, jaka nie dopuści do kontaktu z wilgocią. Ich rolą jest również wyregulowanie wartości pH skondensowanej pary wodnej. Każdy metal przechowywany w opakowaniu VCI pozwoli uzyskać osłonę antykorozyjną nawet do 5 lat, również w trudnych okolicznościach. Każdy z takich wyrobów jest szczegółowo opisany na stronie, a więc prędzej można rozeznawać się w tym, co opłaca się wybierać.

Klienci z chęcią nabywają folię płaską VCI, idealną do owijania dużych wysyłek, jakie mają nieszablonowe rozmiary i które nadają się do pocięcia na arkusze o optymalnej grubości. Folia taka jest łatwa w wykorzystaniu i wszechstronna. Z tego względu stosowana jest w wielu dyscyplinach przemysłu i handlu. Klienci, jacy zdecydują się na ten zakup mają świadomość, że dokonają właściwego doboru.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Folia antykorozyjna wytwarzana przez firmę Excor”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.