Wyspecjalizowany oddział terapeutyczny dla osób uzależnionych od alkoholu

Product ID: 339 Kategoria:

Profesjonalny oddział terapeutyczny dla ludzi uzależnionych od alkoholu i innych substancji psychoaktywnych umieszczony jest w miejscowości umieszczonej w województwie pomorskim. Jest to Ośrodek Readaptacji Stowarzyszenia Solidarni „PLUS”. Na oddziale leczenia uzależnień od alkoholu oferowana jest terapia krótkoterminowa, trwająca 56 dni. Terapia skierowana jest do osób zauważających u siebie objawy uzależnienia bądź osoby z rodziny. Leczenie ma miejsce w grupie nie mającej więcej aniżeli osiemnaście osób. Są to sprzyjające warunki do odbywania terapii.

Zajęcia prowadzone są przez wykształconych terapeutów, jacy każdego traktują z należytą uwagą. Zażyły oraz przyjazny klimat sprzyja uzyskać dobre rezultaty. Pacjenci są w większej mierze szczerzy. Leczenie indywidualne w wandzin.pl – ośrodek leczenia uzależnień nfz ma miejsce raz w tygodniu. To idealne uzupełnienie leczenia grupowego. Na dodatek, prowadzona jest ergoterapia. Pomoc psychologiczna na imponującym poziomie przekonuje do odbycia leczenia we wskazanym zakładzie. Wykonywana jest także pomoc psychiatry, prawnika oraz pracownika socjalnego. Ośrodek w Wandzinie przewiduje zajęcia warsztatowe dla rodzin pacjentów przebywających w placówce. Warsztaty edukacyjne mają na celu rozszerzać wiadomości w temacie mechanizmów alkoholizmu. Obudzona jest siła do działania oraz wyraziste ukierunkowanie do pozostawania w trzeźwości.

To zwiększa prawdopodobieństwo zakończenia picia przez osobę uzależnioną. Bliscy natomiast nie obarczają się winą. Na witrynie online zakładu znajdują się szczegółowe informacje odnośnie tego, jakie są warunki przyjmowania, co można ze sobą wziąć do placówki oraz co jest stuprocentowo zabronione w trakcie przebywania na terapii. Dla osób zaciekawionych wskazane są również telefony kontaktowe. Ośrodek funkcjonuje od 25 lat, proponując pomoc dla osób walczących z uzależnieniem. Spore doświadczenie pomaga ludziom, którzy nie dają rady sobie w życiu.