Swiss Medical

Product ID: 665 Kategoria:

Kompleksowa propozycja sprzedażowa hurtowni M. K. Cosmetics, dzięki jakiej można zaopatrzyć kompletnie swój salon kosmetyczny zawiera preparaty do pielęgnacji oraz do paznokci od znanych producentów: Hand&Nail Harmony, IBD, NSI, ECLAIR, WONDERLASHES, MODBEAUTY, INDIGO, BIELENDA PROFESIONAL albo ACTIV. Przede wszystkim, asortyment bazuje na trzech kategoriach: akcesoriach do paznokci, specjalistycznych preparatach i żelach IBD. Hurtownia znajduje się w Szczecinie, ale prowadzi też działalność w Internecie, wobec czego zaopatrzyć mają okazję się tutaj klientki z całego kraju. Oprócz tego, że można kupić najwyższej jakości akcesoria takie jak: swiss medical to dostępne są także główne sprzęty do wykonywania zabiegów kosmetycznych: lampy, kombajny, akcesoria do robienia makijażu permanentnego, frezarki a także autoklawy do dezynfekowania.

Każdy, kto planuje uposażyć w markowe produkty salon kosmetyczny, powinien skierować się właśnie w to miejsce. Ze względu na to, że będzie stosować produkty tak imponującej jakości, od razu podniesie się renomę własnego gabinetu. Co więcej, kiedy ktokolwiek chce być na bieżąco z tym, co ma miejsce w branży kosmetycznej, to powinien dokładniej zapoznać się z działalnością podanej firmy, gdyż jej pracownicy regularnie przygotowują pokazy kosmetyczne oraz szkolenia ze stylizacji paznokci. Z uwagi na to, że firma jest lokalnym przedstawicielem producenta IBD, można u jej pracowników kupować żele IBD oraz pozostałe produkty z oferty wskazanego wytwórcy.

M.K. Cosmetics rozpoznawalna jest też ze sprzedaży licznych produktów specjalistycznych, a więc wyselekcjonowanych wysokiej jakości kosmetyków. Z pewnością, mogą sprawdzić się one w codziennej pracy stylistek paznokci, kosmetyczek, czy podologów. Firma pomoże także zainteresowanym klientkom w pozyskaniu dotacji na kursy albo na prowadzenie salonu. Tak wszechstronna propozycja sprawia, że o wiele więcej kosmetyczek jest zainteresowanych współpracą, a hurtownia jest rozpoznawalna w całym województwie zachodniopomorskim.