Spalanie tłuszczu

Product ID: 78 SKU: ZDRX019A Kategoria:

Jakie ćwiczenia na spalanie tłuszczu przynoszą najlepsze efekty?

Spalanie tkanki tłuszczowej z brzucha jest zajęciem żmudnym i czasochłonnym. Mimo tego, że wskazówka na wadze stale pokazuje niższe rezultaty, odstający brzuch wciąż nie daje spokoju aktywnie odchudzającym się osobom. Jakie ćwiczenie na spalenie tłuszczu pozwolą szybciej wymodelować talię oraz wyeliminować odstający brzuch?

Ćwiczenia interwałowe kluczem do sukcesu

Regularny jogging, fitness oraz siłownia na pewno z czasem przyniosą oczekiwane wyniki. Jeśli zależy nam jednak na szybszym uzyskaniu rezultatu, najlepszym sposobem są bardzo wymagające ćwiczenia interwałowe. To mieszanie umiarkowanej intensywności z intensywnością na najwyższym poziomie, np. bieganie truchtem przeplatane sprintami. Ćwiczenia interwałowe prowadzą do długu tlenowego, co pozwala przyspieszyć metabolizm i aktywizować spalanie tłuszczu nawet przez kilkadziesiąt godzin od zakończenia treningu. Minus tej metody? Interwałowe ćwiczenia na spalanie tłuszczu są adresowe do osób wysportowanych. Przeciwskazaniem są choroby krążenia.

Na czym polega trening interwałowy?

Ćwiczenia polegają na stałym przeplataniu bardzo intensywnego tempa z tempem spoczynkowym. Zaletą jest to, że wystarczy kilka minut dziennie, aby uzyskać świetny efekt. Wszystkim osobom zainteresowanym tym zagadnieniem polecamy przede wszystkim protokół Tabaty. Pamiętajmy, że ćwiczenia na spalanie tłuszczu to nie wszystko. Ważne jest również ograniczenie węglowodanów i pełnowartościowa dieta, która przy ujemnym bilansie kalorycznym pozwala naszemu ciału na w pełni sprawne i aktywne funkcjonowanie.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Spalanie tłuszczu”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.