Rzetelny a także godny zaufania neurolog dla dzieci w Poznaniu

Product ID: 325 Kategoria:

Jadwiga Polcyn – Losy to kompetentny a także rekomendowany neurolog dziecięcy w mieście Poznań do jakiego zgłasza się sporo rodziców z pociechami. Główną dziedziną Jadwiga Polcyn-Losy – neurolog Poznań jest terapia ADHD i epilepsji u najmłodszych. Lekarka zauważa, że jeżeli tylko rodzice zauważają u własnych dzieci problemy neurologiczne to muszą działać błyskawicznie. Wyłącznie wcześniejsze wykrycie oraz właściwa terapia pozwalają na późniejsze unormowane rozwijanie się maluchów. Wczesna ocena to także szansa na całkowite wyleczenie.

Jadwiga Polcyn – Losy specjalizując się w praktyce lekarskiej najmłodszych ma długoletnie doświadczenie zawodowe. W dodatku, wyróżnia ją empatia dzięki której jest w stanie przekonać do siebie małych chorych i nie wywołuje w nich obaw. Wystawienie diagnozy a także leczenie najmłodszych z dysfunkcją układu nerwowego obejmuje również: stany napadowe, migreny, dysfunkcje behawioralne, zaburzenia związane ze spaniem, dysfunkcje mowy, kłopoty w nauce, okołoporodowe problemy neurologiczne, mózgowe porażenie dziecięce, genetyczne wady układu nerwowego, a także dysfunkcje czaszkowo – mózgowe.

Wszechstronna opieka medyczna jest rezultatem tego, iż Jadwiga Polcyn-Losy – neurolog poznań posiada specjalizację też w pediatrii oraz anestezjologii oraz intensywnej terapii. Standardowo Jadwiga Polcyn – Losy konsultuje się z psychologiem oraz fizjoterapeutą. Na początkową konsultację rodzice proszeni są o wzięcie ze sobą: dokumentacji medycznej małego pacjenta, książeczki zdrowia, historii informacyjnej z leczenia w szpitalu a także opisów szybciej przeprowadzonych badań. Z gabinetem neurologicznym można kontaktować się też mailowo. W każdym przypadku terapia dopasowana jest wprost do niepełnoletniego chorego. Neurolog wykonuje swoją pracę na równi z dzieckiem, jak i z opiekunami zapewniając o tym, że chorób układu nerwowego nie trzeba się wstydzić.