Rzetelna psychoterapia oferowana w Ostrołęce przez Arkadiusza Łuszczyńskiego

Product ID: 853 Kategoria:

Rzetelna psychoterapia oferowana w Ostrołęce przez Arkadiusza Łuszczyńskiego ma doskonałe opinie, bo psychoterapeuta ten ciągle rozwija się zawodowo. Certyfikowany terapeuta uzależnień w czasie sesji z pacjentami zastosuje się równocześnie do paradygmatów merytorycznych, jak i empatycznego rozumienia klientów.

Terapeuta obeznany w nurcie poznawczo behawioralnym skoncentrowany jest na pomocy osobom uzależnionym, jak i ich rodzinom. Każdy, kto tylko dostrzega, że ma kłopot z uzależnieniami i zależy mu na dobrym funkcjonowaniu w sferze prywatnej lub zawodowej, powinien zgłosić się do tego specjalisty. Diagnostyka oraz terapia dotyczą uzależnień od: alkoholu, narkotyków, hazardu, leków i pornografii.

Klienci mogą zdecydować, czy chcą wziąć udział w spotkaniach prywatnych, czy w grupowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu oraz ciągłemu podnoszeniu uprawnień Arkadiusz Łuszczyński pomaga wychodzić z uzależnienia wielu osobom. Szeroka perspektywa pozwala na ukazanie klientom nie tylko, co zrobić aby zachować abstynencję, lecz też dostrzec, co abstynencji może zagrozić. Z tego powodu osoby które uczestniczą w psychoterapii zmienią schemat poznawczy, co może przełożyć się na późniejsze zmiany w zachowaniu. Ze względu na pandemię konsultacje mogą być także poprowadzone online. O tym, jak wygląda współpraca i jaki jest schemat pracy terapeuty można dowiadywać się ze strony Psychoterapia Ostrołęka i przekonać, że warto zgłosić się właśnie do takiego psychoterapeuty. W trakcie pandemii samotność może potęgować chęć sięgnięcia po używki, wobec czego tak ważne jest to, by systematycznie skorzystać ze wsparcia eksperta. Wsparcie dla osoby uzależnionej w głównej mierze bazuje na tym, aby pokazać jak istotna jest wytrwałość i zmiana dotychczas stosowanych patologicznych reguł, na przykład gdy zachowania kompulsywne są substytutem nagrody lub sposobem na odstresowanie.