Profilaktyka układu krążenia z badaniem USG Doppler

Product ID: 99 SKU: ZDR0009 Kategoria:

Zaburzenia układu krążenia wymagają natychmiastowej i precyzyjnej diagnostyki. Celnie postawiona diagnoza pozwala ratować ludzkie życie oraz zapobiegać poważnym chorobom. Doppler to specjalistyczna aparatura służąca do przeprowadzania badań ultrasonograficznych. Z ich pomocą określa się drożność żył oraz tętnic. Możliwe jest wychwycenie wszelkich nieprawidłowości, które wymagają podjęcia specjalistycznego leczenia.

Badanie jest wykorzystywane w diagnostyce oraz leczeniu cukrzycy, nadciśnienia, wysokiego cholesterolu, stanów poudarowych, a także pacjentów objętych ryzykiem zawału serca. Badanie może być wykorzystane także przy leczeniu urazów oraz żylaków kończyn dolnych. Wszechstronne zastosowanie sprawia, że coraz więcej klinik decyduje się na zakup tej aparatury.

Warto nadmienić, że nowoczesne badania ultrasonograficzne przyczyniają się do ratowania ludzkiego życia, a także do podnoszenia jego jakości. Specjalistyczny Doppler USG Poznań nie wymaga specjalnych przygotowań. Badanie trwa kilkanaście minut, a wynik są dostępne od ręki.