Luksusowa odzież z wełny baby alpaka: propozycja sprzedażowa sklepu Just Alpaka

,

Product ID: 1135 Kategorie: ,

Luksusowa odzież z wełny baby alpaka to przedmiot propozycji sprzedażowej sklepu Just Alpaka. Drogocenne furto alpak jest wyjątkowo ciepłe i idealnie wygląda. Dla rodzin z Peru zajmujących się ich hodowlą sprzedaż futra jest głównym źródłem zarobku. Produkty, jakie można wyszukać w sklepie just alpaka zrobione są ręcznie i nad wyraz skrupulatnie przez peruwiańskich rzemieślników. Przywiązują oni dużą uwagę do wartości użytkowej wyrobów.

Dzięki temu, że sprzedawcy utrzymują bieżący kontakt z dostawcami, wybierane są wyłącznie idealne produkty do katalogu. Równocześnie, właściciele pomagają lokalnej społeczności w Peru, udzielając wsparcia tamtejszej gospodarce, dając pracę rodzinom zajmującym się hodowlą, a także godne wynagrodzenie za zrealizowaną pracę. W punkcie sprzedaży można zakupić wyłącznie naturalne, najwyższej jakości wyroby z pochodzącej z Peru alpaki i z baby alpaka. Są to na przykład: swetry, jesionki, kurtki, pościele, skarpety oraz wiele pozostałych produktów.

Oryginalność produktów wykonanych z włókna alpaki jest dostrzegana w kraju. Grubość włókna waha się od 18 do więcej niż 35 mikronów, co umożliwia produkcję wyjątkowo cienkich i lekkich wyrobów, aż po grube koce mające świetne właściwości termiczne. Odzież z alpaki jest bezkonkurencyjna w porównaniu z odzieżą zrobioną z innych włókien tekstylnych. Trwałość i gęstość włosia alpaki powodują, że odzież ta jest odporna na zużycie. Produkty z alpaki bez problemu wchłaniają wilgoć z otoczenia. Co ciekawe, cechy futra alpak sprawiają, że z wybranych produktów będzie się korzystało świetnie w zimnym, a z niektórych w cieplejszym klimacie. Delikatne w dotyku ubrania, jak i narzuty i koce sprawią, że każdego dnia można będzie poczuć stuprocentowy komfort.

Futro alpaki występuje w ponad 20 naturalnych kolorach. Dlatego w sklepie można przebierać pośród strojów: białych, jasnopłowych, jasnobrązowych, brązowych, szarych, brązowo – czarnych, a także z wieloma pozostałymi odcieniami. Kupujący wyszukają w takim razie coś dopasowanego do własnego stylu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Luksusowa odzież z wełny baby alpaka: propozycja sprzedażowa sklepu Just Alpaka”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.