Duże ubytki w jamie ustnej – jakie możliwości są aktualnie do dyspozycji

Product ID: 1269 Kategoria:

Aktorzy na filmach chwalą się nienagannym uzębieniem, prościutkie i w kolorze bieli. Lecz w życiu codziennym niewiele osób może się pochwalić takimi idealnymi zębami, jeżeli nawet są one w pełni zadbane. Picie kawy czy palenie powodują różnego rodzaju przebarwienia, a zaniedbania w leczeniu nawet ich utracenie.

Jednak współczesna stomatologia oferuje bardzo duże możliwości jeśli chodzi o poprawę stanu swoich zębów. Oczywiście najważniejsze będzie niedopuszczenie do tego, aby coś bardziej poważnego stało się z zębami, z tego też powodu tak istotna jest profilaktyka.

Przy przeglądzie stomatolog Radzymin powinien skontrolować dokładnie ogólny stan wszystkich zębów i jeśli trafi na jakiś ubytek, to zaplanować leczenie. Mniejsze ubytki plombowane podczas jednej wizyty i praktycznie bezboleśnie, dlatego jest to dużo lepsza opcja niż czekanie, aż wypadnie pół zęba. Ale mogą się pojawić sytuacje, kiedy trzeba jednak coś wyrwać, i zostaje później w szczęce puste miejsce. Tu zadanie do wykonania otrzyma ortodonta Radzymin.

Może on zaoferować różne metody leczenia, dużym zainteresowaniem cieszą się choćby protezy, mosty i korony. Warte rozważenia są także implanty Radzymin. Wprawdzie ich koszt nie jest najniższy, lecz koniec końców otrzymuje się ząb wyglądający zupełnie jak prawdziwy, i bardzo mocno przytwierdzony. Tego typu zęby zostają osadzone na kołkach tytanowych wkręconych do kości szczęki, przez co mają większą wytrzymałość, niż naturalne uzębienie. Nie będzie również większego problemu aby sobie poradzić ze skrzywieniami, jakie również są dość często spotykane. Korektą takich skrzywień będzie się zajmował ortodonta Radzymin – ten specjalista nie boruje i nie rwie zębów, ale koryguje ich położenie. Do tego celu wykorzystuje się najróżniejsze ruchome i stałe aparaty. Robione są one dla każdego pacjentów oddzielnie, i przez ich odpowiednie ustawienie można ustawiać poszczególne zęby tam gdzie być powinny. Leczenie ortodontyczne jest długie, bo trwać nawet może kilkanaście miesięcy, lecz po skończeniu zęby będą tam gdzie powinny.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Duże ubytki w jamie ustnej – jakie możliwości są aktualnie do dyspozycji”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.