Tryb współpracy z klientami biznesowymi w kancelarii adwokackiej Iwony Cebo – Kubiczek

,

Product ID: 815 Kategorie: ,

Tryb współpracy z przedsiębiorcami w kancelarii adwokackiej Iwony Cebo – Kubiczek ukazuje wysoki profesjonalizm tej adwokat. Zasady są dla zainteresowanych od pierwszej konsultacji przejrzyste. Podmioty gospodarcze mogą korzystać z systematycznej obsługi prawnej. Obejmuje ona: opracowywanie umów oraz opinii prawnych, opracowanie ogólnych reguł dystrybucji albo o świadczeniu usług, poradnictwo z zakresu prawa pracy, sporządzanie kontraktów menadżerskich, projekty umów o zakazie konkurencji, opracowywanie regulaminów pracowniczych i regulaminów dotyczących wynagrodzenia, sporządzanie aktów wewnętrznych w przedsiębiorstwie, reprezentację w negocjacjach z kontrahentami oraz reprezentację w sądzie.

Wskazana adwokat dąbrowa górnicza ma w tym temacie ogromne doświadczenie oraz ciągle aktualizuje swoją wiedzę w zakresie obowiązujących zapisów prawa. Z tego względu jej pomoc rozszerzona jest o prawo handlowe, w zakresie: zakładania spółek, przekształcania oraz likwidacji spółek, odpowiedzialności cywilna i karnej osób zasiadających w zarządzie, rady nadzorczej, komisji rewizyjnej, opracowania aktów wewnętrznych, przygotowywania oraz opiniowania umów. Zleceniodawcy mogą również oczekiwać na pomoc w zakresie prawa upadłościowego oraz naprawczego.

Firmy decydują się na wsparcie Iwony Cebo – Kubiczek w sprawach z prawa administracyjnego i podatkowego. Jej kancelaria zapewnia w takim przypadku: reprezentowanie przed organami administracji państwowej oraz samorządowej, otrzymanie decyzji administracyjnych, sporządzanie odwołań od różnych ustaleń administracji, reprezentację przed wojewódzkimi sądami administracyjnymi oraz przed Naczelnym Sądem Administracyjnym, sporządzanie odwołań od postanowień urzędów skarbowych, wsparcie prawne w sprawach z obrębu ustawy uchwalonej 29 sierpnia 1997 roku, wsparcie prawne w sprawach dotyczących gospodarki nieruchomościami oraz pomoc w sprawach dotyczących zwrotu wywłaszczonych nieruchomości. W celu rozpoczęcia współpracy warto umówić się na pierwszą konsultację.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY