Profesjonalne kursy z języka angielskiego w trybie online

,

Product ID: 483 Kategorie: ,

Specjalistyczne szkolenia z języka angielskiego w trybie zdalnej oferuje warszawska szkoła językowa Smart Learning. Z nauczycielem na żywo, bez wychodzenia z mieszkania można poprawiać własne umiejętności. Co interesujące, wszystko odbywa się w niestresującej otoczce. Można będzie przełamać swoje ograniczenia, wykorzystując do tego nowoczesne środki. W tym celu, aby uczestniczyć w angielski online potrzebne są jedynie: dostęp do Internetu, laptop, słuchawki oraz przeglądarka Chrome. Lekcje angielskiego prowadzone są na innowacyjnej platformie Tutorsmart. Wystarczy się na niej zapisać, żeby dostać dostęp do kursu online z lektorem na żywo.

Każdy, kto zainteresowany jest propozycją może wziąć udział w lekcji próbnej, w cenie 1 złotego. Szkolenia opracowane są równocześnie dla osób dorosłych, jak i dla najmłodszych. Termin konkretnej lekcji wyznaczany jest na podstawie indywidualnych przesłanek. Częstość lekcji jest dobrowolna. To zapewnia pełen komfort ucznia a także w jeszcze większym stopniu motywuje do nauki. Doświadczeni nauczyciele przygotowują angażujące kurs angielskiego online dla najmłodszych, w przedziale wiekowym od 11 do 18 lat. Jeżeli natomiast ktokolwiek chce zniszczyć mur w komunikowaniu się to ma okazję decydować się na spotkania w mniejszych grupkach. Angielski w formie wirtualnej jest doskonałym sposobem na rozwijanie kompetencji językowych, bez obniżania trybu nauczania. Może odbywać się z dowolnego punktu. Wystarczy jedynie Internet. Dla wielu osób jest to również wyjątkowo komfortowe. Następną dobrą stroną jest zaoszczędzenie czasu, ponieważ uczeń pobierając lekcje z domu nie straci czasu na dojeżdżanie do akademii językowej.

Osoby biorące udział w kursie uzyskują dostęp do: wszystkich materiałów szkoleniowych, nagrań lektorskich audio i wideo, plus do fiszek elektronicznych, dedykowanych do uczenia się słownictwa z konkretnego obszaru. Na witrynie www marki można zaznajomić się ze szczegółowym spisem udostępnionych świadczeń. Kiedy ktoś planuje się zapisać na lekcje w Smart Learning, to wystarczy że nawiąże kontakt telefoniczny z pracownikami firmy albo wypełni zamieszczony w sieci formularz zgłoszeniowy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY