Lumina Studio strony internetowe Elbląg

Product ID: 659 Kategoria:

Lumina Studio jako kreatywna agencja interaktywna projektuje możliwe do odczytania na urządzeniach mobilnych witryny online dla klientów korporacyjnych i mniejszych przedsiębiorstw. Wszystkie strony internetowe Elbląg bazują na spersonalizowanym systemie do zarządzania treścią. W efekcie, wprowadzanie zmian na witrynie nie jest skomplikowane, a w dodatku klient może robić wszystko sam. Naturalnie, od początku pracownicy z Lumina Studio wdrażają zleceniodawcę we wszystkie detale. Co więcej, agencja wyspecjalizowana jest w wykonywaniu sklepów internetowych, a także w marketingu online. Najczęściej natomiast zleceniodawcy kierują się do programistów oraz grafików celem utworzenia witryny, która będzie reklamą ich biznesu.

Każda strona bazuje wobec tego tak samo na kanonach, jakie są istotne w Internecie, jak i dopasowana jest do charakterystyki branży. Zagwarantowane jest, że użytkownicy, którzy znajdą się na określonej witrynie będą przekonani do tego, aby z marką zaznajomić się bliżej. Strony projektowane są w zgodzie z zasadami pozycjonowania, a więc będą doskonale odczytywane przez roboty wyszukiwarek internetowych. Wszystkie projekty są topowe i wyróżnia je innowacyjny design. W panelu systemu do zarządzania treścią można komfortowo samodzielnie zedytować treści. Można również rozporządzać stroną, modyfikować ją, czy też kontrolować bez kłopotu.

Projektanci robiący witryny w agencji Lumina doskonale wiedzą o tym, że do 70% ruchu na witrynach internetowych pochodzi z urządzeń mobilnych. W związku z tym, witryny responsywne można wyświetlić na telefonach komórkowych, czy na tabletach bez jakichś kłopotów. Nie bez znaczenia jest również prędkość ładowania każdej strony. Zapewnione jest, że przyszły klient bez wątpienia nie będzie zirytowany. Klienci doceniają też to, że witryny wykonywane przez agencję Lumina są uposażone w liczne funkcji do jakich zaliczają się: mapy, galerie, czy formularze. Ze względu na modułową strukturę nowej witryny, można ją dowolnie modyfikować.