Vodka sour trago

Product ID: 442 Kategoria:

Kwaśna wódka to ciekawy pomysł na spożywanie wódki. Jako, że wśród osób mieszkających w Polsce szczególną popularnością podczas gdy chodzi o trunki cieszy się wódka, to jest to przepis jaki bezsprzecznie warto znać. Jest ona wypijana na spotkaniach towarzyskich, a także na tyle ważnych uroczystościach jak uroczystość weselna. Zwykle pije się ją pod postacią shotów. Z kolei, kiedy ktokolwiek chciałby nieco wzbogacić wypijanie takiego trunku to może zdecydować się na picie tak zwanej kwaśnej wódki. Jest to drink szczególnie prosty do przygotowania. Złożony jest jedynie z czterech składników a także z kosteczek lodu. Ten drink doskonale może sprawdzić się jako aperitif, przed obiadem albo przed kolacją z rodziną. Narodowy alkohol ma posmak nieco bardziej wysublimowany niż whisky.

Składnikami trunku są: wódka, limonka, trzydzieści mililitrów wody gazowanej, dwadzieścia mililitrów syropu oraz 6 kostek lodu. Opcjonalnie można dodać porzeczki bądź miętę do dekoracji. Są też osoby które będą dodawać także połowę białka jaja. Napój podaje się po wstrząśnięciu. Pod adresem vodka sour trago można zobaczyć szczegółowy opis tego, w jaki sposób zrobić kwaśną wódkę. Z pewnością, uczestnicy imprezy zapamiętają taki smak. Oczywiście, na stronie Tragos del Mundo można poznać dużo pozostałych przepisów. Internauta może dobierać te drinki, jakie z pewnością dopasują się do konkretnych imprez.

Kiedy ktoś ma chęć poszerzyć swoją wiedzę w temacie serwowanych trunków lub tego, jakie są w wielu krajach – Tragos del Mundo jest blogiem do tego stworzonym. Z serwisu skorzystają tak samo barmani, jak i amatorzy przygotowywania drinków. Przygotowanie wielu drinków, takich jak kwaśna wódka nie jest skomplikowane. Dlatego ten ciekawy sposób na spożywanie wódki warto sprawdzić. I spróbować wykonać na kolejnym posiedzeniu z przyjaciółmi. Może zająć to kilka chwil, a zapamiętane pozostanie na dłużej.