Busy – szybki transport dla większej liczby pasażerów

Product ID: 419 Kategoria:

Kiedy zbliża się sezon wakacyjny, wiele osób wykupuje w biurach podróży wycieczki lotnicze do tak oznaczanych ciepłych państw. W większości wypadków w momencie wykupienia takiej imprezy turystycznej nikt nie zaprząta sobie głowy tym, w jaki sposób dostanie się na lotnisko. A jakkolwiek dla wielu ludzi ma prawo to być nie lada problem. Szczególnie, kiedy płatowiec startuje z miejscowości nieco odległej od miejsca zamieszkania.

Rzecz jasna wolno założyć, iż na lotnisko dotrze się własnym autem. Bezsprzecznie rozwiązanie to jest nadzwyczaj przydatne, lecz może także być niezmiernie kosztowne. Przede wszystkim wobec tego, iż dwutygodniowe parkowanie na parkingu lotniskowym może po prostu drogo kosztować. Nie od dzisiaj wiadomo przecież, że parkingi zlokalizowane dosadnie przy terminalach lotniczych, są szczególnie kosztowne. Oczywiście wolno skorzystać z oferty parkingów zlokalizowanych nieco dalej od lotniska. Te kooperują też z firmą proponującą busy Anglia Polska. To naturalnie dzięki temu osoby, które korzystają z usług takiego parkingu przede wszystkim są w stanie swobodnie dotrzeć prywatnym pojazdem do miasta, z jakiego ma nastąpić wylot, a później przesiadają się do luksusowego busa, jaki wyposażony jest pomiędzy innymi w klimatyzację lub nawet telewizor. Jak najbardziej tym busem bez problemu dotrzeć można na lotnisko.

By wszystko jeszcze znacznie bardziej usprawnić już podczas rezerwacji miejsca na takim podlotniskowym parkingu, wypada podać dokładną godzinę, o jakiej należy znaleźć się na terminalu lotniczym, innymi słowy najzwyczajniej w świecie godzinę rozpoczęcia odprawy biletowo-bagażowej. W ten sposób osoby koordynujące cała logistykę związaną z transportowaniem konsumentów parkingu na lotnisko będą mogli wszystko dogłębnie zaplanować i zorganizować busy na taką godzinę, aby konsumenci spokojnie oraz bez stresu byli w stanie zdążyć na swój samolot. Rzecz jasna nie należy się też troskać o powrót z lotniska na parking, bowiem w momencie, gdy samolot wyląduje na płycie lotniska, wynajęty bus już będzie czekał na swoich pasażerów, aby zabrać ich do ich własnego auta, pozostawionego na pewnym, całodobowo strzeżonym parkingu.