Analizator spalin samochodowych

Product ID: 331 Kategoria:

Unowocześnione usługi z zakresu mechaniki precyzyjnej jeszcze kilka lat wstecz nie cieszyły się popularnością w Polsce. Obecnie zaś jest to branża prężnie przeżywająca rozwój. Z tego powodu przykładowo nowoczesne laboratorium analityczne utworzył Piotr Rogowski. Należące do niego akredytowane laboratorium wzorujące legalizuje analizatory spalin przeznaczonych do samochodów, oraz może zająć się przystosowaniem do zalegalizowania manometrów.

Wykwalifikowany personel wszystkie zadania realizuje precyzyjnie oraz doskonale. Wynika to z tego, iż kadra była przeszkolona w Głównym Urzędzie Miar oraz w PCA. Do badania analizatorów spalin wybierane są gazy o wysokiej wartości użytkowej, wzorcowane w GUM. W celu przeprowadzenia legalizacji analizatora spalin trzeba przygotować: czysty, sprawny oraz kompletnie wyposażony analizator spalin, instrukcję jego obsługi a także wcześniejsze certyfikaty legalizacji. Można odebrać legalizator bezzwłocznie po wykonanych testach. Zleceniodawcy, jacy powierzają analizatory.kalisz.pl – analizator spalin samochodowych własny osprzęt mogą być pewni, że znajdzie się on w bezpiecznych rękach.

Akredytacja zagwarantuje najwyższy poziom usług, dokładność wykonywanej pracy oraz umiejętności wszystkich ekspertów. Laboratorium wypełnia wszystkie normy branżowe. Legalizacja jako zadanie techniczno – prawne ma na intencji skontrolowanie, czy analizator nie ma usterek proceduralnych i technicznych. Analizatory powinny być zalegalizowane co sześć miesięcy. Zwieńczeniem wykonanej legalizacji jest świadectwo legalizacji. Będąc zdecydowanym na świadczenia Akredytowanego Laboratorium Wzorcowego na terenie Kalisza klient ma pewność, że wszystko zostanie wykonane zgodnie z bieżącymi zasadami prawa. Laboratorium zajmuje się legalizacją analizatorów GUM i MID. W dodatku, oferowane są świadczenia z zakresu kalibrowania a także serwisu analizatorów spalin. Wszechstronne świadczenia motywują do tego, by zaufać pracownikom.