Zbiorniki na RMS

Product ID: 663 Kategoria:

Bogaty katalogów zbiorników mobilnych udostępniony jest na witrynie sklepu internetowego TwojeZbiorniki.pl. Zbiorniki mobilne pozwalają na prędkie i bezpieczne dostarczanie paliwa w konkretne miejsce. Klienci mają możliwość dobrać taki towar jak mobilny zbiornik na paliwo w dowolnych pojemnościach, by każdy miał okazję je dostosować do własnych potrzeb. Zbiorniki tego typu można wykorzystać do: samochodów użytkowych, ciężarówek, ciągników oraz wielu innych pojazdów. Konsumenci mogą kupić zbiorniki na RMS od renomowanych producentów: Swimer, Tango, czy Kingspan. Każdy towar na witrynie online ma dokładny opis oraz charakterystykę.

W ofercie można wyszukać zbiorniki mobilne o dowolnym uposażeniu i właściwościach. Pojemności, w jakich można kupić mobilne zbiorniki na paliwo to: 200 l, 300 l, 430 l, 600 l oraz 900 l. Konsumenci chcący spersonalizować zamówienie, mogą skorzystać z infolinii. Wtedy objaśnione będą ich wszystkie rozterki. Przede wszystkim, oferta z tego zakresu przeznaczona jest do osób wykorzystujących na co dzień w pracy narzędzia spalinowe oraz do posiadaczy pojazdów rekreacyjnych. Raz napełniony zbiornik zapewnia do kilkunastu tankowań, a wbudowane kółka i kompaktowe rozmiary pozwalają zabierać taki zbiornik w każde miejsce.

Na tyle solidną konstrukcję można przemieszczać dzięki ergonomicznemu uchwytowi oraz dwóm odpornym na przebicia kołom. Struktura zbiornika jest gładka i nie ma ostrzejszych krawędzi, co zapewnia także wytrzymałość na uszkodzenia i bezpieczeństwo podczas eksploatacji. Wszystkie dane techniczne zaprezentowane są na witrynie online punktu sprzedaży. Zbiorniki na olej napędowy to następna z propozycji podanej marki. Klienci mogą zaopatrzyć się w zbiorniki jednopłaszczowe albo dwupłaszczowe. Wszystkie zbiorniki wykazują uodpornienie na wpływ niekorzystnych warunków atmosferycznych, czy innych czynników zewnętrznych. Posiadają certyfikaty jakie wskazują na ich bezpieczne i dłuższe użytkowanie. Funkcjonalne zbiorniki można wykorzystać w wielu dziedzinach gospodarczych, przemysłu oraz rolnictwa. Ze względu na odmienne potrzeby klientów udostępnione są zbiorniki na olej napędowy: 1500 l, 2500 l, 3500 l.