Zlewy

Product ID: 499 Kategoria:

Sklep www, w którym można zaopatrzyć się w praktyczne i designerskie zlewozmywaki z granitu, czyli marka PROMAR ciągle rozszerza propozycję produktową. Na witrynie sklepu można zapoznać się z konkretnymi typami, umieszczonymi w działach. Jeżeli natomiast konsumenci będą mieć wątpliwości co do zakupu, to wykwalifikowani pracownicy zawsze udzielają rad. Dokładnie opisane są wszystkie zlewy, co umożliwi dopasować pod swoje gusta optymalny typ.

Projektanci PROMAR produkują zlewozmywaki w kształtach, jakie w największym stopniu sprawdzają się w jadalni. Dlatego można zaopatrywać się w rodzaje: owalne, prostokątne, kwadratowe, z ociekaczem oraz bez ociekacza. Wyjątkowo sporą uwagą chwali się linia SOLANO. Cechuje się ona tym, że na ociekaczach rzeźbione są wzorowo wyglądające wygięcia. Takie zlewozmywaki, z delikatnym symbolem fali cechują się również funkcjonalną, dużą komorą. Modele zlewozmywaków z serii SOLANO bez problemu dopasują się do każdego rodzaju jadalni, bo udostępnione są w licznych wybarwieniach, formach i wielkościach. Wszechstronne zastosowanie oraz modernistyczny wygląd powodują, że sporo osób zainteresowanych jest takim kupnem. W propozycji sprzedażowej PROMAR dostępne są też zlewozmywaki: wpuszczane, podwieszane oraz nakładane.

W dodatku, internauci mogą zaopatrywać się w gadżety do zlewozmywaków – baterie kuchenne oraz podajniki na płyn do zmywania naczyń. Można je dobrać pod kolor kupionych zlewozmywaków. Są one oznaczane na podstronach na jakich umieszczone są zlewozmywaki, co umożliwi błyskawiczne robienie zakupów. PROMAR już w tej chwili wlicza się do czołówki przedsiębiorstw jakie zajmują się sprzedażą zlewozmywaków. Wykonywane przez ekspertów zlewozmywaki są eleganckim, nowoczesnym oraz użytecznym uzupełnieniem każdej kuchni. Konsumenci wiedzą, że otrzymują towary wysokojakościowe, a na dodatek mają okazję dobrać je w kolorze, jaki im najbardziej pasuje.