Ławy dębowe

Product ID: 474 Kategoria:

Zakład Lamesa proponuje proekologiczne ławy i stoliki z drewna, wykonywane na podstawie indywidualnie opracowanych konceptów. Ze względu na to, że Polacy zwracają znacznie większą uwagę na niewymuszone akcenty w wystroju pomieszczeń, ławy dębowe to meble wyjątkowo chętnie kupowane. Są przyjazne dla środowiska, niedrogie oraz gustowne. Patrząc na ich użyteczność, można je ulokować w każdym mieszkaniu. W dodatku, ich atutem jest też wytrzymałość na zniszczenie.

Przez wiele lat będą prezentowały się jak najnowsze. Nie można również zapominać o ich neutralności, co pozwoli przystosować je do każdego stylu. Doskonale zaś sprawdzają się w miejscach wystylizowanych tradycyjnie. W dodatku, drewniane ławy mogą zostać zajmującym elementem umeblowania do nowoczesnych aranżacji. Perfekcyjnie zaprezentują się w pokojach dziennych zainspirowanych minimalistycznymi odniesieniami. Marka Lamesa wykonuje wszystkie produkty z jak największą dokładnością, dzięki czemu zachwycą one wysoką jakością użytkowania przez długi czas.

Użyteczne blaty pokryte są woskiem dekoracyjnym jak i transparentnym, zapewniając stuprocentową ochronę drewna a także dając mu cudowny kolor. Użycie wosków w dużym stopniu podkreśli rysunek drzewa, co elementom umeblowania nadaje większej nietuzinkowości. Zakupione ławy będą odporne na plamy, brud jak i ścieranie. Powierzchnia blatu jest natomiast przyjazna w dotyku.

Metoda wykonania blatów Lamesa zapewnia, że stoły będą w idealnym stanie bardzo długo. Naturalnie zrobione powłoki ław oraz stołów będą zwracały uwagę tak samo gości, jak i mieszkańców danego domu. Na witrynie www producenta można zaznajomić się z dotychczasowo zrobionymi projektami oraz z bieżącymi katalogami. Oferta jest tak bogata, że każdy ma szansę odnaleźć tutaj coś dla siebie. Nie ulega wątpliwości, że ekologiczne ławy i stoliki z drewna, zrobione na bazie indywidualnych projektów to must have w aranżacji wnętrz. Indywidualne dostosowanie stołu do charakteru mieszkania motywuje do obeznania się z katalogiem Lamesa.