Płyty wartstwowe

Product ID: 522 Kategoria:

Techplast to renomowany sprzedawca tworzyw sztucznych, stosowanych na rynku budowlanym. Kompleksowo wyposażony magazyn dostarcza materiały z tego rodzaju, jakich wymaga klient. Szybkie realizowanie zamówień i perfekcyjna obsługa klientów również zasługują na podkreślenie. Wysokiej jakości tworzywa dostarczane są w całej Polsce. Poza doradztwem technicznym konsumenci cenią również atrakcyjne ceny. Przykładowym z produktów stosowanych w branży budowniczej jest poliwęglan komorowy, używany do zbudowania różnego rodzaju przeszkleń. Można go w związku z tym stosować na zadaszenia obiektów sportowych, ogrodów zimowych, tarasów, czy do budowy wiat na przystankach. Z powodzeniem sprzedaje się również poliwęglan lity, pozostający idealną alternatywą dla szkła.

Przedsiębiorcy z rynku budowlanego chętnie go nabywają, ponieważ jest to materiał wręcz nie do zdarcia, dwa razy lżejszy od szkła a także około dwieście razy w większej mierze uodporniony na uszkodzenia. Można go więc stosować tam, gdzie znacząca jest duża wytrzymałość. Następnym, wartym zauważenia tworzywem z oferty są płyty trapezowe z polichlorku winylu, a więc trwałe a także oryginalnie ukształtowane płyty. Ich wykorzystanie jest kompleksowe, gdyż można je wykorzystać do zadaszenia wielu obiektów, ale też do doświetleń na systemach dachowych. Do prac remontowych nadają się natomiast płyty włóknisto – cementowe, albo też płyty warstwowe Cosmotech.

W budownictwie przemysłowym zalecane są pasy z miękkiego PCW, ze specjalnie zaprojektowanym systemem montażowym. Polecane w Techplast https://techplast.group/pl/prod/branza-budowlana/plyty-warstwowe-cosmotech-pcwxpspcw-i2 są także solidnie utwardzone płyty HPL a także płyty kompozytowe, jakie da się na wiele sposobów uformować. Wszystkie produkty, jakie da się zakupić w Techplast są dokładnie scharakteryzowane, dlatego nie będzie problemu z tym, by zadecydować, co zakupić. Podane informacje techniczne błyskawicznie pozwolą podejmować decyzję, czy konkretne tworzywa spełnią nadaną im funkcję w pracach na placu budowy, stolarskich lub remontowych.