Ceniony wytwórca wentylatorów przemysłowych

,

Product ID: 985 Kategorie: ,

NETECS to znany producent wentylatorów przemysłowych. Długoletnie doświadczenie pozwala specjalistom biorącym odpowiedzialność za realizację projektów wdrażać nowe techniki, równocześnie bazując na sprawdzonych już rozwiązaniach. Tego typu wentylatory promieniowe można zastosować w instalacjach odpylania w branży drzewnej. Ma to szczególne znaczenie tam, gdzie pojawia się ryzyko pojawienia się wybuchów.

W innych zakładach, a więc zajmujących się odpadami komunalnymi taki rodzaj wentylatorów też sprawdza się nad wyraz dobrze. Netecs poleca się do miejsc, w jakich przeżywa progres zrównoważona gospodarka zarządzania odpadami. Szczególnie popularny jest wentylator CLASSIC – EN, czyli wentylator transportowy stojący z wirnikiem otwartym. Służy on do przetłaczania mieszaniny powietrza oraz frakcji stałej.

Wiodącą zaletą, jaka wynika z użytkowania tego urządzenia jest transportowanie wielu materiałów: pyłu, wiór, zrębków, cementu, ziaren, drobnych tworzyw sztucznych, jak i krótkich strużyn. Zagęszczenie frakcji stałej wynosi wtedy do 300 g/m3. Urządzenie działa bardzo sprawnie, z uwagi na użycie napędu bezpośredniego. Budowa wentylatorów jest trwała, czyli jest też uodporniona na wybuchy. Opłaca się sprawdzić kompletną propozycję katalogową firmy i na takiej bazie przystosować rodzaj wentylatora, jaki spełni wszystkie wymagania obsługujących i wpłynie na sprawniejszą pracę w firmie.

Jeżeli ktoś waha się, które rozwiązanie będzie najlepsze dla jego zakładu, to może nawiązać kontakt z obsługą klienta. Wtedy z pewnością będzie mu udzielona rzeczowa rada a propos tego, na jaki wentylator przemysłowy powinien się decydować.

Firma wprowadziła specjalną aplikację NVS, przy pomocy jakiej można odnaleźć bardzo dobry wentylator. Wystarczy wskazać, jaki czynnik będzie przetłoczony. Baza produktów jest stale rozszerzana, czyli można dopasować idealne urządzenie do konkretnej instalacji. Nowoczesne ukierunkowanie do zarządzania firmą powoduje, że NETECS ma wielu klientów.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Ceniony wytwórca wentylatorów przemysłowych”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.