Akumulatory żelowe HAZE: możliwość zastosowania w licznych dyscyplinach przemysłu

,

Product ID: 1156 Kategorie: ,

Akumulatory żelowe HAZE dają opcję zastosowania w wielu dziedzinach przemysłowych. Robiąc taki zakup opłaca się zwrócić uwagę na takie wyznaczniki jakimi są: napięcie, pojemność, typ, waga oraz żywotność. Przy wszystkich produktach w sklepie dystrybutora COMSYSTEM wskazane są także rozmiary: długość, szerokość, wysokość oraz konektor. Na tej podstawie można już zadecydować, czy konkretny model spełni nasze wymagania. Z uwagi na opracowanie na bazie nowoczesnych technologii można spodziewać się tego, że każdy Akumulator litowo-jonowy będzie funkcjonował bez zarzutu.

Wytwórca coraz bardziej docenia też ekologiczne rozwiązania, dlatego przy wytwarzaniu najnowszych modeli wykorzystuje na tyle na ile się da materiały ze zużytych akumulatorów. Fotowoltaika, systemy zasilania na łodziach, telekomunikacja, maszyny do mycia i czyszczenia podłóg, wózki golfowe, windy i dźwigi z napędem elektrycznym, skutery oraz zasilanie UPS to tylko niektóre z obszarów, w jakich można stosować ten typ akumulatorów. Z uwagi na to, że produkty te będą nadawały się do pracy w obszernym zakresie temperaturowym, nie ma potrzeby się obawiać, że podczas eksploatacji popsują się ich parametry użytkowe.

Wydłużona żywotność pozwala na ich wykorzystanie nawet do 1100 cykli przy głębokości rozładowania do 50%. Niemałą zaletą jest to, że akumulatory żelowe HAZE są szczególnie odporne na drgania. Można je również wykorzystać jako rozruchowe. Z uwagi na sporą nieprzepuszczalność, wybrane modele mają możliwość działać w różnych pozycjach. Są to urządzenia nieszkodliwe dla otoczenia, bo nie ma ryzyka poparzenia kwasem siarkowym. Praca cykliczna to tryb, w jakim produkty HAZE sprawdzają się idealnie. Na akumalotory żelowe przyznawana jest dwunasto miesięczna albo dwudziesto cztero miesięczna gwarancja. Ich produkcja odbywa się w zgodzie z normą ISO 9001:2000 oraz ISO 14001:2004.

Mają one znak dyrektyw Unii Europejskiej i spełniają wymagania jakościowe norm: 896 – 2, DIN 43534 oraz BS 6290p.4, EUROBAT i UL 1989. Ze względu na standardowe wymiary, perfekcyjnie dopasują się do poprzedniego miejsca. Zamawiający mogą składać też zamówienia spersonalizowane.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Akumulatory żelowe HAZE: możliwość zastosowania w licznych dyscyplinach przemysłu”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.