Eleganckie włączniki światła do nowoczesnych wnętrz

Product ID: 464 Kategoria:

Brzydkie i staromodne włączniki mogą zepsuć odbiór nawet najlepiej prezentujących się wnętrz. To istotny detal, który zdobi ściany i stanowi stylowy dodatek wpisujący się w aranżację. W nowoczesnych pomieszczeniach świetnie sprawdzą się włączniki dotykowe, w których, jak sama nazwa wskazuje, wystarczy lekkie dotknięcie palca, aby zapalić światło.

To bardzo nowoczesne rozwiązanie, które ma również zastosowanie praktyczne. Duża ramka otaczająca moduł dotykowy chroni ścianę przed zabrudzeniem. A doskonale wiemy, że nie trudno o tłustą plamę, gdy akurat wracamy z kuchni i szukamy palcem włącznika w ciemnym salonie. Nowoczesny włącznik światła może być również wyposażony w diodę, która informuje nas o położeniu modułu dotykowego.

Stylowe włączniki doskonale wykańczają wnętrze i wystawianą nam pozytywną wizytówkę przed gośćmi. W ten sposób pokazujemy naszą dbałość o najmniejsze elementy estetyki w domu. Jeśli zatem w Twoim salonie wciąż znajdują się staromodne włączniki, zastąp je nowoczesnymi modelami.