Zdalne prowadzenie świadczeń z zakresu księgowości

Product ID: 807 Kategoria:

Mobilne oferowanie usług księgowych oferowane jest przez działające na terenie Krakowa biuro Account Trees. Na terenie stolicy Małopolski Justyna Mąkosa ma do zaoferowania przedsiębiorcom dojazd wtedy, o ile tylko oni tego potrzebują. W ramach księgowość kraków przedsiębiorcy mają zagwarantowane przejrzyste oraz precyzyjne usługi, pozostające w zgodzie z przepisami prawa i skarbowymi. Zdalny model współpracy pozwoli księgowej na dostęp do wszystkich papierów, niezależnie od tego, w jakim miejscu ona przebywa.

Dlatego wszystko jest robione na bieżąco, a czasami nawet prędzej niż jest to potrzebne. To ma szczególne znaczenie dla właściciela firmy, jeśli jakaś kwestia jest nagląca. Papiery księgowa może odebrać osobiście, mogą zostać one przesłane lub też przedsiębiorca może je dostarczyć osobiście. Zdalna księgowość jest również oszczędnością, bo właściciel firmy nie musi zatrudniać nikogo na etat. Rzetelna pomoc Account Trees potwierdzona jest wieloma latami doświadczenia a także tym, że księgowa stale podwyższa własne kwalifikacje. Jest to osoba biorąca odpowiedzialność, która dotychczasowo może pochwalić się tylko dobrymi rekomendacjami.

Abstrahując od tego, jaki model współpracy interesuje przedsiębiorcę, Justyna Mąkosa jest otwarta na propozycje. Dla przedsiębiorców dostępna jest kompletna obsługa kadrowo – płacowa, obejmująca: bieżące zarządzanie wynagrodzeniami, urlopami, zaświadczeniami oraz umowami. W dziedzinie kadr i płac Justyna Mąkosa ma bardzo duże doświadczenie. Kolejną propozycją jest ewidencja ryczałtowa. Ryczałt ewidencjonowany dotyczy wszystkich usług księgowych dla osób, które pracują jako freelancerzy.

Usługi księgowej obejmują również kompleksową księgowość dla spółdzielni mieszkaniowych oraz zarządzanie podatkowe. Są to powiadomienia o prognozach dotyczących wysokości podatku oraz możliwości ich zoptymalizowania. Justyna Mąkosa będzie realizowała inne usługi, zależnie od wymagań klientów.